Voorjaarscompetitie 2023

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond 

4e klasse - GENDT 1

Marjolein Rouwhof  - Team Captain

Charlotte van Ginkel

Linda van Nunen

Annemiek Jorritsma

Yvonne Lansu

Annemarie Vermeulen - Gertsen

 

Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond 

4e klasse - GENDT 1

Miranda Huisman - Team Captain

Leantine Wolffensperger

Ester Kuijer

Danielle Gerdsen

Ingeborg van der Maas

Evelien van den Heuvel

 

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

4e klasse - GENDT 1

Jeffrey Johannes - Team Captain

luc Derksen 

Stijn Milder 

Tom van Meerendonk

Esmée van Riek 

Anne Verhoeven 

Kiki Hermans 

 

4e klasse - GENDT 2

Jeroen Peters - Team Captain

Rick Niels 

Melanie van Heck

Ankie van Heck-Veens

Rianne Hulshof 

 

4e klasse - GENDT 3

Charlotte van Ginkel - Team Captain

Koen Verhoeven 

Rob Vermeulen 

Annemarie Vermeulen - Gertsen

Marjolein Rouwhof 

Ruud Venner

 

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

4e klasse - GENDT 1

Jan Janssen - Team Captain

Harrie Verhoeven 

Guus van Logtestijn

Claudia Janssen 

Lisette de Jong 

Anke Verhoeven - Pere 

 

Heren Dubbel 17+ Zaterdag

3e klasse - GENDT 1

Harrie de Beijer - Team Captain

Theo Nissen

Willy Verhoeven

Frank Hetem 

Mathijs Tijnagel

Patrick Derksen

Ted Derksen 

Hans Wissing 

 

Heren 17+ Zaterdag 

3e klasse - GENDT 1

Daan Derksen - Team Captain

Vincent Schouten

Freddy Bolder

Theo Melchers

Gerard Fidder 

 

5e klasse - GENDT 2

Marco Leemreise - Team Captain

Gijs Doeleman 

Eugene Scholten 

Berry Peters 

Ruud Venner 

Roland Roelofs

Sander Hubers

 

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag 

1e klasse - GENDT 1

Frank Aarntzen - Team Captain

Michiel Haanappel

Sten Aarntzen 

Frederike Jansen-Welling 

Nicole Reinders-Dijkstra 

Linda Witjes 

 

3e klasse - GENDT 2

Lianne van Wijk - Team Captain

Yvonne Joosten

Sofie Poelmann

Hans Muhlhaus

Jos Joosten 

Tom Urban 

Wim Peters 

 

Gemengd 17+ Zondag

3e klasse - GENDT 1

Derk Wijkamp - Team Captain

Jorg Bolder 

Sten Aarntzen

Aniek Derksen

Sigrid Bolder 

Fay Hendriks 

Riët Claassen 

Vera Wilders 

 

Gemengd Dubbel Zondag 

2e klasse - GENDT 1

Evelien van den Heuvel - Team Captain

Marcel van den Heuvel 

Jolanda Leenders 

Vincent Leenders 

Ingeborg van der 

Albert-Jan Wilders