Competitie

april 2019

zaterdag 6 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 25Stand
10:30GROESBEEK 4-GENDT 10 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
13:00GENDT 1-APPAL 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
13:00GENDT 2-DE HOGE WICK 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 62Stand
13:00BEMMEL 1-GENDT 10 - 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
14:00TV PIT 1-GENDT 31 - 3Kunstgras
zondag 7 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 66Stand
10:00GENDT 1-ELDEN 16 - 0
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 70Stand
10:00BEMMEL 3-GENDT 22 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 22Stand
10:00GENDT 1-DUIVEN 14 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
10:00GENDT 1-HOOGLAND 10 - 6Kunstgras
vrijdag 12 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 32Stand
19:00GENDT 1-HERVELD 23 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 25Stand
19:00LANGENBOOM 1-GENDT 23 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16Stand
19:00DE SLENK 2-GENDT 11 - 3
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 25Stand
19:00GENDT 2-DE SLENK 32 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 41Stand
19:00COLUMBAE 2-GENDT 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 52Stand
19:00GENDT 1-GENDT 24 - 0Kunstgras
zaterdag 13 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
13:00DOESBURG 2002 1-GENDT 22 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
13:00GENDT 3-THE INSIDERS 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 62Stand
13:00GENDT 1-BEEKBERGEN 26 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 25Stand
13:00GENDT 1-SET '77 20 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
13:30TESKWIK 2-GENDT 12 - 2Kunstgras
zondag 14 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 66Stand
09:00LENT 1-GENDT 15 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 70Stand
10:00GENDT 2-SCHUYTGRAAF 83 - 3
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
12:00GENDT 1-SHOT 13 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 22Stand
14:30COLMSCHATE 1-GENDT 14 - 2Kunstgras
vrijdag 19 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 32Stand
19:00BEMMEL 1-GENDT 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 25Stand
19:00GENDT 2-THOS 40 - 4
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16Stand
19:00GENDT 1-SCHUYTGRAAF 30 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 25Stand
19:00SCHUYTGRAAF 4-GENDT 22 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 41Stand
19:00GENDT 1-DE STUW 32 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 52Stand
19:00DE HEIKANT 1-GENDT 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 52Stand
19:00GENDT 2-OOIJ 13 - 1Kunstgras
zaterdag 20 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 25Stand
12:00AVANTI '55 2-GENDT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
13:00GENDT 1-VORMER 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
13:00GENDT 2-WEHL 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 11Stand
13:00LINDENHOLT 1-GENDT 33 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 62Stand
13:00DOORNENBURG 1-GENDT 12 - 4Kunstgras
maandag 22 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 70Stand
09:00LENT 4-GENDT 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 66Stand
10:00GENDT 1-BERG EN DAL 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 22Stand
10:00GENDT 1-LENT 2Kunstgras
vrijdag 26 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 32Stand
19:00GENDT 1-DE LINDEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 25Stand
19:00DE HEIKAMP 1-GENDT 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16Stand
19:00DE LAAK 2-GENDT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 25Stand
19:00GENDT 2-NIJMEGEN-QUICK 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 41Stand
19:00DE HOGE WICK 1-GENDT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 52Stand
19:00DE WIEKSLAG 2-GENDT 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 52Stand
19:00GENDT 1-BEMMEL 2Kunstgras
zondag 28 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
13:00SPITSBERGEN 1-GENDT 1Kunstgras